• -40%
BE1090
Available

CHARCOAL šampūns ar ogli balinātiem, balinātiem matiem (100 ml)

€3,00 €5,00

Apraksts

BLOND ELEVATION CHARCOAL Šampūns ar kokogli balinātiem un balinātiem matiem

Izgaismo un tonizē blondus/balinātus/sirmus matus.

Noņem oranžos/sarkanos toņus.

Bagāts ar minerālvielām un antioksidantiem.

Nav parabēnu.

Nav sulfātu.

100% VEGĀNS

LIETOŠANA. Valkājiet cimdus. Uzklājiet uz mitriem matiem, maigi un vienmērīgi sadaliet, atstājiet 3-5 minūtes, pēc tam iemasējiet, lai izveidotu putas, un izskalojiet.

-----------

KAARAL piedāvā jaunāko līniju balinātiem, balinātiem, sirmiem matiem - ar augstākās kvalitātes kokogli - BLOND ELEVATION CHARCOAL.

Šīs ir tīrākās ogles pasaulē.

Pateicoties dabas dotajām īpašībām un visintensīvākajai krāsai, tas tonizē un aizsargā matus, darbojoties perfektā sinerģijā ar citām šīs līnijas produktos iekļautajām barojošajām sastāvdaļām.

Melnās ogles pigmenti iedarbojas jau balināšanas laikā, un pati ogle uzsūc sarkanos/oranžos toņus, turklāt tai ir neitralizējoša un aizsargājoša iedarbība - tādā veidā ar speciālista palīdzību tiks sasniegti ideāli koloristiski rezultāti.

Ogles absorbējošās īpašības palīdz balināšanas un krāsošanas procesiem darboties labāk, piešķirot matiem vitalitāti, vienlaikus maksimāli nodrošinot galvas ādas aizsardzību katrā lietošanas reizē.

Pētījumu atbalstīta ilgtspējība garantē pārsteidzošus rezultātus – bez parabēniem, bez sulfātiem un videi draudzīgi.

----------------

Ražotājs KAARAL srl., Itālija.

Pārstāvis Baltijas valstīs - KARAL TRADING UAB,

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Līdzīgas preces

Vēlamies nodrošināt Jums labāku lapas lietošanas pieredzi, tāpēc statistikas un mārketiga nolūkos izmantojam sīkdatnes, taču Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to izmantošanas. Lasīt vairāk