Vispārīgā informācija

SIA Karal Trading  - vietnes www.karal.lv administrators un īpašnieks - respektē savu Apmeklētāju un Pircēju privātumu un garantē, ka šajā interneta veikalā Jūsu informācija tiek izmantota un uzglabāta droši. Tomēr, pirms Jūs veicat pasūtījumu, izlasiet Noteikumus, lai vēlāk izvairītos no pārpratumiem.

SIA KARAL TRADING patur tiesības jebkurā laikā mainīt šos Noteikumus, tādēļ ik reizi, kad izmantojat šo vietni, Jums tie ir vēlreiz jāizlasa. Izmantojot šajā interneta veikalā sniegtos pakalpojumus, Jūs apstiprināt, ka piekrītat ievērot šos Noteikumus.

Apkopotā informācija

Mēs vienlīdz respektējam visus mūsu Pircējus! Taču tāda informācija kā, piemēram, Jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs, ir nepieciešama, lai mēs varētu apstiprināt jūsu pasūtījumu un norunātu piegādes laiku pareizā adresē.

Mēs neveidojam nekādus klientu sarakstus un  nenododam tos trešajām personām, kas nav saistītas ar jūsu pasūtījumu. Jūsu personiskie dati paliek pie mums. Mēs izmantojam šo informāciju, lai sniegtu Jums nepieciešamos pakalpojumus: piegādātu Jums preces, sazinātos ar Jums sakarā ar pasūtījumu vai citiem jautājumiem, nosūtītu Jums jaunumus, izrakstītu rēķinus utt.

Mēs nedodam Jūsu personisko informāciju citiem uzņēmumiem vai personām, izņemot dažus šeit atrunātus gadījumus, kas rodas, veicot noteiktas nepieciešamās darbības- piegādātu pasūtījumu, izrakstītu faktūrrēķinu, veiktu maksājumu uzskaiti, piemērotu atlaides utt. Visa Pircēja personiskā informācija tiek apstrādāta saskaņā ar spēkā esošiem Lietuvas Republikas likumiem un noteikumiem. Jūsu personiskie dati bez jūsu piekrišanas netiks izmantoti citiem mērķiem kā vienīgi tiem, kas minēti iepriekš, ja vien to neprasa esošie likumdošanas akti vai noteikumi.

Sniedzot mums savus personas datus, Pircējs piekrīt, ka mēs varam vākt, izmantot un izpaust personas datus iepriekšminētajiem mērķiem. Jums ir tiesības jebkurā brīdī modificēt un/vai atjaunināt reģistrācijas anketā ierakstītos datus, informējot mūs par to elektroniski uz info@kaaral.lv adresi vai zvanot pa tālruni +371 66 163 987.

Jūsu dati tiek nodoti vienīgi ar Jūsu pirkumu saistītiem uzņēmumiem (kā VENIPAKAS, A/S LIETUVOS PASTAS, DPD, SIA BUHALTERIŲ BIURAS ), kā arī uzticamām tīmekļa vietnēm, kas veic profesionālu tehnisko uzraudzību (piemēram, SIA INTERNETO VIZIJA, SIA VERSLO SKATINIMO CENTRAS,  SIA MakesYouLocal).

Datu aizsardzība

SIA KARAL TRADING interneta veikals www.karal.lv cenšas grantēt Jūsu personas datu drošību, cenšas pasargāt Jūsu sniegto informāciju no nesankcionētas piekļuves, lai tajā netiktu veiktas neatļautas zmaiņas, tā netiktu izpausta vai iznīcināta.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekad neprasīsim jums sūtīt Jūsu paroli pa elektronisko pastu. Jūs kā Pircējs esat ir atbildīgs par Jūsu konta informācijas un paroles konfidencialitāti. Visi citi Jūsu personas dati tiek uzglabāti, mēs veicam atbilstošus fiziskos, elektroniskos un lietvedības pasākumus, lai aizsargātu jūsu apkopoto informāciju.

Konfidencialitātes politikas maiņa

SIA KARAL TRADING ir tiesības mainīt šo privātuma politiku. Pēc Noteikumu maiņas turpmāka mūsu vietņu pakalpojumu izmantošana nozīmē atbilstību šiem Noteikumiem. Visas domstarpības un strīdi tiek risināti sarunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, strīdi tiek risināti saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem.