Jau kā piecus gadus esam - starp 2% LIETUVĀ SPĒCĪGĀKAJIEM UZŅĒMUMIEM ( saskaņā ar oficiālo Credit Info reitingu)!
Profesionālu vadītāju konsultācijas un speciālas cenas profesionāļiem, semināri, apmācības - organizējam vairāk nekā 100 seminārus katru gadu.
KAARAL
Vairāk kā 6000 reģistrētu klientu un 15 pierādītu un efektīvu profesionālo zīmolu pārstāvniecība!
Sūtam preces Latvijā, Eiropā. Jūsu rīcībā- enerģiskie menedžeri, firmas veikals un mūsu apmācību studija MARTER-CLASS Viļņas pilsētā!
Stipriausi 2013-2016

KARAL TRADING, LTD - JŪSU SALONA PROFESIONĀLAIS PARTNERIS

www.karal.lv - profesionālu skaistumkopšanas produktu un semināru internetveikals, informatīvs skaisumkopšanas portāls. Mēs vēlamies, lai informācija par profesionāliem rīkiem un to izmantošanu būtu pieejama ne tikai skaistumkopšanas speciālistiem, bet arī ikdienas pircējiem, kuri meklē kvalitatīvu un profesionālu produktu matiem, nagiem, rokām vai kājām. Produktus iespējams iegādāties firmas internetveikalā, pasūtījumus mēs izsūtam ar kurjeru pakalpojumu vai pasta pakalpojumu palīdzību uz jebkuru vietu Latvijā, kā arī veicam piegādi Eiropā.

Patstāvīgi apmācām skaistumkopšanas speciālistus labi aprīkotā MASTER-CLASS apmācību studijā Viļņas pilsētā.

Dažādi piederumi skaistumkopšanas speciālistiem, vienreizējās lietošanas un dezinfikācijas preces, kas atbilst mūsdienu higēnas prasībām.

Visu produkciju iegādājamies tieši no ražotājiem, lai Jums varētu piedāvāt izdevīgāko cenas, kvalitātes attiecību. Speciālistiem piemērojam īpašas cenas!

Strādājam ļoti atbildīgi un profesionāli. Mēs cenšamies nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu un daram visu iespējamo lai apmierinātu klientu vajadzības, iesakām un nodrošanām drošas apmaksas iespējas, kā arī ātru un drošu piegādes veidu jūsu izvēlētajiem produktiem.Orģinalitāte, izdevīgi pirkumi, neierobežota radošā brīvība un apmierināts klients ir mūsu galvenās vērtības, kuras mēs piedāvājam jums, cienījamie klienti!

Pirms iegādāties profesionālos rīkus vēlaties izmēģināt tos, vai varbūt jums in nepieciešama konsultācija?

Kontakti un rekvizīti