KONTS, PREČU PASŪTĪŠANA UN APMAKSAS NOSACĪJUMI

Mūsu internetā vietnē izveidojiet savu kontu – iepirkties tajā var ikviens.

Ja Jūs esat praktizējošs skaistuma speciālists / meistars – reģistrējoties pievienojiet (augšupielādējiet “Choose File”) ddokumenta kopiju, kas apliecina Jūsu profesionālo izglītību, vai, ja Jums ir mūsu izsniegto REĢISTRĒTO KLIENTA KARTI, laukumā “REĢISTRĒTĀS KLIENTA KARTES NR.” ievadiet šīs kartes numuru. 

Kad pārbaudīsim visu informāciju (esiet pacietīgi : ) ), mēs, visticamāk, pievienosim Jūs meistara kategorijai un Jūs redzēsiet īpaši Jums piedāvājamas preču cenas. Noradiet savus personas datus pēc iespējas precīzāk. Uz noradīto e-pasta adresi saņemsiet informāciju par konta izveidošanu.

Kā iepirkties? Parasti “lieciet” izvēlētās preces vai seminārus (kuros vēlētos piedalīties) virtuālā groziņā. Groziņa kopsavilkumā vienmēr varēsiet redzēt “ieliktās” preces un mainīt to daudzumu. Pievērsiet uzmanību uz groziņā redzamiem piedāvājumiem, piem., pērkot preces par noteikto summu, saņemsit lielisku dāvanu un tml.

Apmaksu veikt var izmantojot visus sistēmā piedāvātos apmaksas veidus – elektronisko banku sistēmu uzreiz, bankas pārskaitījumu vai skaidro naudu – izvēlējaties Jums ērtāko.

PIEGĀDES LATVIJĀ NOSACĪJUMI

Produktus sūtam uz jebkuru vietu Latvijā ar kurjeru dienestiem (piem., VENIPAK) vai arī ar Omniva pakomātiem.

Produkti Latvijā tiek izsūtīti 1-3 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža, visbiežāk - tajā pašā dienā pēc apmaksas saņemšanas (ja apmaksa bankas kontā saņemta līdz 13:00).

Visbiežāk pircēji Latvijā saņem preces nākamajā dienā pēc to izsūtīšanas. Preces netiek sūtītas brīvdienās un svētku dienās.

Pērkot vairāk kā par 50,00 eiro – piegāde Latvijā bezmaksas!

Pērkot mazāk kā par 50,00 eiro – piegāde Latvijā maksās tikai 3,00 eiro.

SVARĪGI: atbalstot moderno filozofiju pēc iespējas ekonomiskāk izmantot dabas resursus, sūtot preces bieži lietojam dažādu sekundāro iepakojumu (kartona kastes), tātad savus sūtījumus saņemsiet noteikti tīrā un piemērotā iepakojuma, bet tas var būt no dažādiem avotiem, dažādu dizainu un varbūt jau lietots. Mēs aicinām Jūs par šo jautājumu domāt pozitīvi un saprātīgi.

PIEGĀDES ĀRZEMĒS NOSACĪJUMI

Sūtīšana uz ārzemēm tiek saskaņojama atsevišķi.

Piedāvājam piegādi saskaņā ar Latvijas pasta terminiem un tarifiem. (www.pasts.lv). Veicot pasūtījumu, komentāros ierakstiet precīzu adresi ārzemēs un mēs apstiprinot pasūtījumu ierakstīsim piegādes cenu.

Skaistuma saloniem un skaistuma profesionāliem preces labprāt piegādāsim personīgi – laipni lūdzam vērsties pie mūsu pieredzējušajām menedžerēm.

Kontakti un rekvizīti