COCOCHOCO GOLD Brazīlijas keratīns matu taisnošanai, 1000 ml

CCGOLD1000
€155,00

Apraksts

JAUNAIS COCOCHOCO Gold premium klases keratīns, kas piešķir matiem skaistu spīdumu, un cirtainus/spurainus matu spēj padarīt ļoti gludus. Šī produkta sastāvā ir tīrs keratīns un šķidrais zelts, kas spēj nodrošināt neticamus rezultātus. COCOCHOCO Gold keratīns ir bagātināts arī ar citām svarīgām sastāvdaļām, kas piešķir matiem gludumu, un padara tos perfekti taisnus. Sastāvā ir arī augu olbaltumvielu un celulozes kombinācija, kas nodrošina ilglaicīgu, gludu un taisnu matu efektu. Citas Gold keratīna iezīmes – matiem tiek piešķierts anti-freez un antistatiskais efekts. COCOCHOCO Gold spēj pasargāt matus arī no mitruma –no lietus vai sāls ūdens iedarbības, mati joprojām palikts taisni un gludi. Tas ir lielisks produkts, kas nesatur alerģiskas vielas vai bīstamos aldehīdus. Mati kļūst spīdīgi, ļoti mīksti, viegli ķemmējami un taisni. Taisnošanas procedūra ir balstīta uz keratīnu, kura sastāvā ir arī olbaltumvielas, kas nepieciešamas ādai, nagiem un matiem. Keratīns ir dabīgs materiāls, kas piešķir matiem spīdumu, veselīgāku izskatu un gludumu. Lietojot šo COCOCHOCO Gold matu taisnošanas sistēmu:

• Ietaupīsiet laiku. Parasti matu ieveidošana un žāvēšana aizņem daudz laika, bet ar COCOCHOCO laiku samazināsiet līdz pat 40-60%.

• Cirtainu/spurainu matu nogludināšana. Mati pēc keratīna iztaisnošanas paliks taisni. Arī mitrā vai lietainā laikā Jūsu mati būs taisni.

• Matu atjaunošana.

COCOCHOCO Gold keratīnam ir atjaunojošs spēks. Ja Jūs sapņojat par gludiem, taisniem un spīdīgiem matiem, tad COCOCHOCO Gold keratīns būs vislabākais risinājums, nebaidoties, ka mati varētu tikt bojāti. Sajūtiet matu taisnošanas priekšrocības! Uzziniet, kas ir skaisti, viegli, taisni un spēcīgi mati! COCOCHOCO PROCEDŪRAS CENA

Tilpums: 1000 ml

Jums arī varētu patikt

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Līdzīgas preces

Vēlamies nodrošināt Jums labāku lapas lietošanas pieredzi, tāpēc statistikas un mārketiga nolūkos izmantojam sīkdatnes, taču Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to izmantošanas. Lasīt vairāk