Keracoffee [VEGAN] ❦ KOMPLEKTS matiem - barojošs, stiprinošs, ar kafijas ekstraktu, Monoi, linsēklu eļļu

BEOX1228
€60,00

Apraksts

Keracoffee [VEGAN] ❦ KOMPLEKTS (šampūns, kondicionieris, maska) matiem - barojošs, stiprinošs, ar kafijas ekstraktu, Monoi eļļu, linsēklu ekstraktu

Komplektā ietilpst: šampūns - 300 ml, kondicionieris - 300 ml, maska ​​- 250 ml

Unikāli augstas kvalitātes un vērtīga sastāva produkti ar kafijas ekstraktu, Monoi eļļu, linsēklām u.c. ēteriskās eļļas un proteīni lieliski rūpējas par jūsu matiem:

- lieliski attīra matus;

- mitrina, dziļi baro matus;

- atjauno, stiprina matus;

- piešķir brīnišķīgu spīdumu;

- novērš matu izkrišanu, pietūkumu;

- palīdz ķemmēt;

- mati kļūst mīksti, zīdaini, spīdīgi.

Ideāli piemērots pēc matu taisnošanas procedūrām.

Kā lietot: Vispirms izmantojiet Keracoffee VEGAN šampūnu - uzklājiet uz mitriem matiem, iemasējiet. Atstāj uz 1-2 minūtēm. Noskalo ar lielu daudzumu ūdens. Ja nepieciešams, atkārtojiet procedūru.

Nokāš, noņem lieko ūdeni

Pēc tam uzklājiet Keracoffee VEGAN kondicionieri, atstājiet 1-2 minūtes, notīriet ar pirkstiem vai DOUBLE-C otu vai smalku ķemmi; nomazgāt Izžāvē, veido kā parasti.

Keracoffee VEGAN šampūnu un kondicionieri var lietot katru dienu.

Izmantojiet masku pēc vajadzības, piemēram, reizi nedēļā: uzklājiet masku uz tīriem, mitriem, žāvētiem matiem, paturiet 5-7 minūtes, izskalojiet; tad var izlaist kondicionieri cauri matu galiem, pēc 30 sekundēm izmazgāt. Tas palīdz ilgāk saglabāt maskas efektu. Forma kā parasti.

BEOX PROFESSIONAL, Brazīlija.

Paziņots un sertificēts saskaņā ar ES tiesību aktiem

BEOX pārstāvis Baltijas valstīs - KARAL TRADING UAB

Seliu str. 10, Viļņius

Līdzīgas preces

Vēlamies nodrošināt Jums labāku lapas lietošanas pieredzi, tāpēc statistikas un mārketiga nolūkos izmantojam sīkdatnes, taču Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to izmantošanas. Lasīt vairāk