• Izpārdošana!

Wellmax CALLUS PEEL 120 ml - profesionāla esence pedikīram - kallusu noņemšanai

C.PEEL.120
€15,00 €25,00 -40%

Apraksts

TIKAI PROFESIONĀLAI LIETOŠANAI -

Profesionāla esence, kas domāta profesionālā pedikīra meistara darbam, kam ir īpaši stipra iedarbība mīkstinot, ārdot un novēršot problemātiskas pēdu vietas, cietas un raupjas vietas. Iepakojumā ir 3 lieluma plastmasas pudelītes:

-60 ml (ar ērtu profesionālu izsmidzinātāju),

-120 ml

-500 ml (ar pumpi) Vienkārša 4 soļu

Lietošana:

1. Uzmanīgi un precīzi uzklājiet līdzekļus uz problēmvietām pēdu zonā, kur vēlaties atbrīvoties no problemātiskas ādas. Varat uzklāt to gan uz sausas, gan mitras (bet nosusinātas) pēdas. Uzklāšanai un produkta pārvietošanai izmantojiet jums ērtu nelielu birstīti/otiņu. Ar līdzekli uzklātās vietas rūpīgi ietiniet mīkstā plēvē (piemēram, polietilēna), tā nodrošināsiet, ka līdzeklis ātri neizgaros vai neizžūs. Pagaidiet 10 minūtes.

2. Noņemiet plēvi, to izmetiet. Mīksto un praktiski noārdīto ādas slāni droši noņemiet ar parastu plastmasas lāpstiņu, pedikīra vīlīti vai līdzīgu instrumentu.

3. Pēc tam apstrādājiet pēdu vai jūsu problēmzonu ar pedikīra vīlīti, kura līdz galam noņems visu nevēlamo ādas slāni no visām pēdām – no visurienes, kur būs nepieciešams. Rekomendējamas pedikīra vīlītes: PEDIKĪRA VĪLĪTES

4. Pēc tam visu pēdu uzmanīgi nomazgājiet ar jums patīkamu ūdeni, nosausiniet un sasmērējiet ar WELLMAX Moisturising Cream (100 ml) – speciālu profesionālu pedikīra, efektīvi mitrinošu barojošu un dezodorējošu WELLMAX krēmu, kura sastāvā ir unikāla kompozīcija, kas radusies no Dienvidkorejas ražotāju tehnoloģijas laboratorijas kā arī dabas savienības. Krēma sastāvā esošās lavandas, eikalipta eļļas, urīnvielas lieliski der mitrinot un mīkstinot tādas ādas/ķermeņa vietas kā papēži, pēdas, pirksti, apakšstilbi, ceļi, elkoņi, citas sausas ķermeņa vietas (neder lietošanai sejas un intīmajām zonām).

CALLUS PEEL LIETOŠANAS DROŠĪBAS REKOMENDĀCIJAS: CALLUS PEEL esenes ingredienti Water, Glycerin, Carbomer, Ethyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Tartaric Acid, Lactic Acid / Vanduo, glicerīns, karbomērs, etila alkohols, nātrija hidroksīds, citronskābe, vīnskābe, pienskābe

1. Lietot līdzekli tikai uz atbilstošām ādas zonām, nelietot to uz veselas normālas ādas, kairinātas, rētainas vai citādas problēmiskas ādas.

2. Pamanot nepatīkamas sajūtas (nieze, sāpes, utt.), rekomendējams procedūru pārtraukt, ādu noskalot ar ūdeni, līdzekli tālāk nelietot.

3. Līdzekļa lietošanas laikā noteikti lietot aizsardzības cimdus (piemēram, nitrila, vinila vai lateksa).

4. Pārliecināties, ka līdzekļi nenokļūtu uz ādas, acīs, uz drēbēm. Tam notiekot, rekomendējams mazgāt ar lielu daudzumu ūdens kā arī konsultēties ar ārstu par tālāko terapiju.

5. Sargāt līdzekli no bērniem, dzīvniekiem, pārliecināties par profesionālu kopšanu un uzturēšanas apstākļiem.

6. Turēt vēsā vietā, izvairīties no tiešiem saules stariem.

Ražotājs: WELLMAX Co., Ltd., Dienvidkoreja

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Līdzīgas preces

Vēlamies nodrošināt Jums labāku lapas lietošanas pieredzi, tāpēc statistikas un mārketiga nolūkos izmantojam sīkdatnes, taču Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to izmantošanas. Lasīt vairāk