2 x MARAES CURL REVITALIZING TREATMENT- maska raupjiem bieziem matiem ar Moringa un citām eļļām, 200 ml

2x1315
€16,00

Apraksts

Profesionāls atjaunojošs šampūns rupjiem, bieziem, cietiem matiem (visbiežāk čirkainiem un viegli lokainiem) ar sertificētu, dabisku un ekoloģisku Monoi de Tahiti eļļu un ļoti vērtīgu Moringos eļļu kā arī maigu un efektīvu pienskābi. Viegli attīra, mitrina un stiprina, un eļļas maigi baro un mīkstina matus. Perfekti aizver matu kutikulas, piedod tiem nepieciešamu spīdumu, elastību, izceļ loku faktūru un tekstūru, saglabā matu krāsu, rūpējās par šešķeltiem matu galiņiem. Marulas kauliņu eļļa aizsargā no agresīvas un destuktīvas vides ietekmes un novērš ādas novecošanu. Piemērots ikdienai, ideāls taisnu matu mazgāšanai un barošanai. Ideāli piemērots lietošanai pēc keratīna matu atjaunošanas procedūras. Bez parabēniem, bez sulfātiem, bez minerālu eļļām (piem, parafīns), bez glutēna. Unikāla, moderna formula, papildināta ar seniem dabas mantojumiem... Elegants iepakojums.

Lietošana: vienmērīgi uzklājiet līdzekli uz tīriem un dvielī noslaucītiem matiem (mazgāšanai izmantojiet šīs līnijas šampūnu MARAES CURL REVITALIZING SHAMPOO), uzgaidiet 2-5 min., pēc tam rūpīgi noskalojiet. Tālāk žāvējiet un veidojiet matus kā vēlaties. Kā arī pēc iesakām izmantot tās pašas līnijas MARAES OLIUM - īpaši izstrādāto matu eļļu.

Tilpums: 300 ml

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Līdzīgas preces

Vēlamies nodrošināt Jums labāku lapas lietošanas pieredzi, tāpēc statistikas un mārketiga nolūkos izmantojam sīkdatnes, taču Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to izmantošanas. Lasīt vairāk