ARTISTIC COLOUR REVOLUTION HIBRĪDA NAGU LAKA NR. 2300099 Catch My Air

ART.COL.REVOLUTION
€10,00

Apraksts

Šī hibrīda ARTISTIC nagu laka – tā ir revolūcija nagu kopšanas un dizaina sfērā.

Daudz priekšrocību, kuras liks interesēties un pievilinās ikvienu skaistu nagu fani – sievieti, kura novērtē ātrumu, ērtumu, rūpējas par nagu veselību un, zināms, seko jaunākajām modes tendencēm:

- Lokans un izturīgs pārklājums, kam ir gēla īpašības, viegli uzkrāsojams un tas pats izlīdzinās;

- Pārklājums, kas izturīgs pret skrāpējumiem... - Pārklājums, kas noturas līdz 10 dienām – divreiz ilgāk nekā parastā nagu laka;

- Lakošanai nav nepieciešama nekāda speciāla lampa, ne UV, ne LED;

- Dizaineru izveidota un pastāvīgi atjaunojama toņu palete – holivudas ARTISTIC kvalitātes spīdums;

- Pārklājuma noņemšanai nav vajadzīgas nekādas papildus darbības, jo pietiek ar parastu nagu lakas tīrītāju!

- Lielisks sastāvs – 5 „bez” formula: produkta sastāvā nav nevēlamu, bet bieži sastopamu sastāvdaļu kā formaldehīds, formaldehīda darva, toluēns, DBP, kampars.

KĀ LIETOT:

Pēc sausā manikīra (bez mērcēšanas) nagu kārtu notaukojiet ar ARTISTIC Prep (ja vēlaties, lai pārklājums turētos līdz 10 dienām) vai ARTISTIC Cleanser.

Nagu kārtu ar plānu slāni precīzi un vienmērīgi noklājiet ar REACTIVE BONDER – bāzes kārtu un pagaidiet, kamēr tā izžūs.

Nolakojiet nagu ar izvēlētu COLOR REVOLUTION nagu lakas krāsu, 1-2 kārtās.

Ideālai un ātrai nožūšanai lietojiet parastās lampas gaismu un siltumu – lakojiet dienas gaismā. Pabeidziet lakojumu ar REACTIVE GLOSS kārtu – tā ir virsējā un pēdējā sistēmas kārta.

Šī kārta lieliski izlīdzinās lakas slāni, pārklājumam piešķirs spīdumu un izturīgumu, lai tā priecētu jūsu acis visas 10 dienas.. Ražotāja reklāmas mājaslapu varat atrast šeit: ARTISTIC COLOUR REVOLUTION

Tilpums -15 ml

Līdzīgas preces

Vēlamies nodrošināt Jums labāku lapas lietošanas pieredzi, tāpēc statistikas un mārketiga nolūkos izmantojam sīkdatnes, taču Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to izmantošanas. Lasīt vairāk