Norādījumi matu atjaunošanai / taisnošanai ar COCOCHOCO keratīnu

COCOCHOCO.INSTRUKCIJA

Apraksts

Mēs iesakām piedalīties noderīgajās un praktiskajās COCOCHOCO apmācībās, vai individuālajos semināros. SEMINĀRU GRAFIKS (Noklikšķiniet šeit) BRĪDINĀJUMS!

Matu taisnošana var izraisīt alerģiskas reakcijas. Ādas jutīguma tests jāveic 48 stundas pirms procedūras. Spēcīgā smaka var izraisīt kairinājumu jutīgām personām, tādēļ to var lietot tikai labi vēdinātā vietā. Noteikti izmantojiet aizsargcimdus, maskas. Ja rodas jebkādas kairinājuma pazīmes, lūdzu, pārtrauciet lietošanu un nekavējoties izmazgājiet produktu no matiem. Nav ieteicams bērniem līdz 13 gadu vecumam. Nav ieteicams grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Uzglabāt vēsā, sausā vietā un pasargāt no bērniem. Pirms lietošanas iepazīstaties ar lietošanas instrukciju.

TIKAI PROFESIONĀLAJAI LIETOŠANAI. MATU PROCEDŪRAS INSTRUKCIJA AR COCOCHOCO KERATĪNU:

1) Izmazgājiet matus 2 reizes ar COCOCHOCO Clarifying vai ar KAARAL BACO CLARYFYING šampūnu, kas no galvas ādas un matu virsmas rūpīgi noņem visus netīrumus.

2) Uzmanīgi nosusiniet matus ar vienreizējo dvieli, un izzāvējiet matus ar fēnu, kuram uzstādīts mērens režīms.

3) Sadala matus

4 vienādās daļās. Atdalītās daļas var piesprādzēt ar oglekļa šķiedru matu sprādzēm. 4) Sagatavot COCOCHOCO keratīnu: Sakratīt pudeli un matu krāsu traukā iepildīt līdzekli. Izmantojiet matu krāsošanas ķemmi, lai izplatītu keratīnu visu matu garumā.

5) COCOCHOCO keratīnu ieziediet matos sākot no aizmugures – kārtīgi apstrādājiet katru matu škipsnu.

6) Pēc keratīna lietošanas, izvelciet matiem cauri blīvu ķemmi, lai no matiem izņemtu lieko keratīna daudzumu.

7) Atstājiet uz 25-30 minūtēm.

8) Kad pagājis vajadzīgais laiks, neizskalojiet keratīnu. Ķemmējiet matus ar apaļo ķemmi un izžāvējiet ar žāvētāju.

9) Sadaliet savus matus 4 daļās. No katras daļas paņemiet nelielu šķipsnu un kārtīgi iztaisnojiet ar taisnotāju. Izvēlieties matu taisnotāju ar keramikas pārklājumu, kurš uzsilst līdz 220 ° C. Ātri iztaisnot katru matu šķipsnu 7-10 reizes. Taisnotāja temperatūra ir ārkārtīgi svarīga! Tas ir arī viss!

KĀ KOPT MATUS 72 STUNDAS PĒC ILGLAICĪGĀS IZTAISNOŠANAS PROCEDŪRAS? Keratīns pēc tasinošanas procedūras matos pilnībā uzsūcas tikai pēc aptuveni 72 stundām pēc, tādēļ nav ieteicams matus mazgāt pirmās 72 stundas - keratīns no matiem var izmazgātiem un ilgtermiņa taisnošanas procedūra nesniegs maksimālo rezultātu, tādēļ: - Nemazgājiet matus pirmās 72 stundas; - Nesieniet matus astē, nelietojiet matu gumijas vai adatas, jo tās ar atstāt matos nospiedumus; - Nelieciet matus aiz ausīm un nelietojiet brilles; - Nemazgājiet un neveidojiet matus, neieejet vannā, lai keratīns varētu pilnībā iesūkties matos. - Mēģiniet neiet uz sporta klubu pirmajās dienās / nesamitriniet matus. - Ja mats nejauši kļūst mitrs, nekavējoties izžāvējiet to ar matu fēnu un iztaisnojiet ar matu taisnotāju. - Atkārtotai matu taisnošanai izmantojiet matu taisnotāju, kurš sakarst līdz 220 grādiem. Pēc matu atjaunošanas / iztaisnošanas izvēlieties produktus, kuri nesatur sulfātus un sāli. Tiem, kam patīk ekskluzīva greznība, pēc matu iztaisnošanas procedūras, mēs iesakām lietot COCOCHOCO vai KAARAL kosmētikas līdzekļus

Jums arī varētu patikt

Panašios prekės

Vēlamies nodrošināt Jums labāku lapas lietošanas pieredzi, tāpēc statistikas un mārketiga nolūkos izmantojam sīkdatnes, taču Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to izmantošanas. Lasīt vairāk